PERFECT Students International

Społeczności: facebook YouTube
Kraje w Europie: Irlandia, Wielka Brytania
infolinia, tel. kontaktowy: + 48 71 343 40 09
siedziba: ul. Odrzańska 24-29, 50-114 Wrocław

Anglia

Nauka w angielskiej szkole średniej to doskonały wybór dla tych wszystkich, którzy chcą edukować się zagranicą, poznawać nowych ludzi, kulturę, oraz doskonalić język angielski. To szansa na wymarzone studia, poszerzenie horyzontów, otwarcie się na świat i międzynarodowe przyjaźnie – a wszystko to w nieodległym europejskim kraju.

Angielskie szkoły oferują zajęcia edukacyjne z możliwością wyboru niektórych przedmiotów, oraz zajęcia pozalekcyjne, by pomagać w rozwijaniu zainteresowań ucznia.

Irlandia

Program jest przeznaczony dla osób w wieku 15-19 lat.

Uczestnicy mogą wziąć udział w rocznym programie, tzw. Transition Year. Jest to doskonała okazja na naukę języka angielskiego, poznawanie kultury irlandzkiej oraz zdobywanie międzynarodowych przyjaciół.

Program przewiduje mniej zajęć teoretycznych na korzyść nabycia doświadczenia zawodowego. Uczestnicy po ukończeniu szkoły średniej, mogą także podejść do końcowego egzaminu, tzw. Leaving Certificate Exam.

W ramach programu uczestnik może wybrać jedną z 5 oferowanych szkół publicznych w Dublinie. 2 spośród nich są szkołami koedukacyjnymi natomiast w 3 pozostałych uczą się, albo chłopcy, albo dziewczęta.
Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
Polityka Prywatności