Furnel Travel International

Kraje w Europie: Francja, Irlandia, Niemcy, Wielka Brytania
infolinia, tel. kontaktowy: +48 22 828 28 89
siedziba: ul. Kopernika 3, 00-367 Warszawa

Niemcy:

Furnel Travel International we współpracy z niemieckimi partnerami DID i ASTUR zapraszają do nauki w niemieckich szkołach średnich. "DID - Deutsch in Deutschland" już od 1970r organizuje programy edukacyjne dla młodzieży i dorosłych z wielu krajów świata. Co roku korzysta z jej oferty ok. 10 000 uczestników z ponad 30 państw.

"ASTUR - Agentur fur Sprach-und Studienreisen" firma od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem na niemieckim rynku firm edukacyjnych
Nauka odbywa się w niemieckich liceach zlokalizowanych w małych miejscowościach m.in: Aachen, Bayreuth, Braunschweig, Celle, Eisenach, Kassel, Kempten, Kulmbach, Luneburg, Meersburg, Nurnberg, Siegen, Regensburg, Wilhelmshaven. Te malownicze miasteczka w różnych regionach na zachodzie Niemiec charakteryzują się wysokim poziomem życia, co gwarantuje uczniom komfort pobytu.

Po roku nauki uczniowie otrzymują certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie "Rok szkolny w Niemczech" (informacja o umiejętnościach ucznia, postępach w nauce, udziale w zajęciach).
Program w Niemczech przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 14 – 17 lat.

Wielka Brytania:

Program realizujemy we współpracy z HSI - High Schools International. High Schools International od ok. 20 lat oferuje wysokiej jakości programy edukacyjne dla uczniów z całego świata. Jest członkiem międzynarodowych organizacji m.in. FYITO (Federation of International Youth Travel Organizations) i ALTO (Association of Language and Travel Organizations)

Szkoły brytyjskie i irlandzkie

Młodzież w Anglii i Irlandii uczy się w szkołach prywatnych lub państwowych. Rok szkolny w obu krajach dzieli się na 3 trymestry. Istnieje możliwość przedłużenia nauki o kolejny rok. Absolwenci szkół średnich w Wielkiej Brytanii lub Irlandii mogą zostać dopuszczeni do egzaminów końcowych , jeżeli spełnią wymagania stawiane przez szkołę.Nauka języka za granicą
EF_220.jpg
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
Polityka Prywatności